Invent

 


Mac od iTeaCoffee

keyboard V iTeaCoffee klademe důraz na osobní přístup. Macy neprodáváme jen tak, každého zákazníka známe a on zná nás. Nejsme eshop, kde nakoupíte levně, a pak při problémech zjistíte, že se nemáte na koho obrátit. Baví nás budovat s klienty dlouhodobý vztah.
K Macu dostanete roční servisní program Osobní IT zdarma.*
* Nevztahuje se na zákazníky, kteří jsou servisování na základě servisního tarifu.

Instalace Ready To Use
Macy prodáváme včetně instalace systému Mac OS X Snow Leopard a balíku nejoblíbenějších freeware programů. Podle Vašeho přání Vám případně nainstalujeme i další software. Odnesete si Mac připravený k okamžitému použití bez nutnosti dalších instalací.

Snadný přechod ze staršího Maca
Pokud Váš nový Mac nahrazuje starší model, převedeme Vám zdarma z původního Maca veškerá data a uživatelská nástavení, včetně mailů a uspořádání souborů a složek. Na novém Macu tak můžete začít okamžitě pracovat, aniž byste poznali rozdíl, tedy až na bezkonkurenční rychlost novějšího hardware!:)

Přecházíte na Mac
Pokud přecházíte na Mac z PC, gratulujeme! Otevírá se Vám nový svět bez neustálých instalací, virů a vyskakujících oken. Vítejte ve světě jednoduchého ovládání technologií. Abychom Vám přechod usnadnili, převedeme Vám data z PC na nový Mac, včetně mailů. Cenu za převod stanovíme na základě množství převáděných dat.

Školení Mac OS X
Ovládání Maca je jednoduché a intuitivní. Přesto můžete mít ze začátku problémy díky zarytým zlozvykům z PC světa. Zajistíme Vám odborné školení, vedené předním českým Apple guru Petrem Márou.

Mac software
Na základě Vašich požadavků připravíme nabídku software pro kancelář, DTP či střižnu.

Servisní program Osobní IT

user Servisní program Osobní IT Vám zajistí profesionální dohled nad Vaším Macem po dobu 12 měsíců od zakoupení. Můžete se tak plně věnovat své práci a nechat instalace, upgrady a údržbu Maca na nás.
Níže uvedené úkony provádíme zdarma po dobu 12 měsíců od data zakoupení.*
* Úkony provádíme zdarma do 12 měsíců od zakoupení Maca, poté jsou zpoplatněny.

2x kontrola systému
Během jednoho roku Vám dvakrát bezplatně provedeme kompletní údržbu systému zakoupeného Maca a případnou optimalizaci. Službu poskytujeme v naší kanceláři, případně dle dohody na jiném, Vámi preferovaném místě.

Záruční a pozáruční servis
Pokud se projeví hardwarová závada, zajistíme její co nejrychlejší opravu
v autorizovaném servisu. V průběhu opravy Vám poskytneme náhradní hardware na 7 dní zdarma. Pokud Mac již není v době poruchy v záruce, pokusíme se odstranit závadu sami nebo v autorizovaném servisu. Doporučujeme pořizovat si Mac s prodlouženou zárukou.

Sleva na IT servis
Po dobu trvání servisního programu Osobní IT, Vám provedeme veškeré IT služby nad rámec plnění servisního programu Osobní IT za sníženou sazbu 650 Kč/ 1hod.

2x iPhone firmware update
Pokud vlastníte iPhone, zdarma provedeme update firmware vašeho iPhone, včetně jailbreak a unlock. Pokud tuto službu nevyužijete, může se hodit Vašim přátelům. Stačí, když nás upozorníte, že služba bude čerpána na Vaše jméno.

Sleva na opravu iPhone
Jednorázová sleva na hardwarovou opravu iPhone u iPhoneDoktor.cz v hodnotě 300 Kč. Pokud slevu nevyužijete, může se hodit Vašim přátelům. Stačí, když nás upozorníte, že sleva bude čerpána na Vaše jméno.

Záruka Apple

clock Záruka 24 měsíců pro spotřebiletele
Záruka pro spotřebitele je standardních 24 měsíců. Za spotřebitele považován ten, kdo nepořizuje Mac za účelem podnikání, tzn. nákup není veden v účetnictví kupujícího jako náklad (daňový doklad neobsahuje IČ kupujícího).

Záruka 12 měsíců pro podnikatele
Záruka pro podnikatele (firmy) je pouze 12 měsíců. Za podnikatele považován ten, kdo pořizuje Mac za účelem podnikání, tzn. nákup je veden v účetnictví kupujícího jako náklad (daňový doklad obsahuje IČ kupujícího).

Možnost prodloužení záruky
Podnikatelům nabízíme možnost prodloužení záruky na 24 měsíců. Cena za prodloužení se liší v závislosti na modelu, v kalkulaci ji automaticky na ceníme. Tuto službu nenabízí ani apple.cz.


 

iPhone Servis:

+420 222 949 040

IPHONE SERVIS NA POČKÁNÍ,
MAX. DO DRUHÉHO DNE!

Kontaktujte nás!

Visit also our social profiles:

Scroll to top